+98 76-91001177 با ما در تماس باشید
بازدید: 730

خرید بیمه مسافرتی

قیمت بیمه مسافرتی و شرایط آن

قیمت بیمه مسافرتی از شرکتی به شرکت دیگر مختلف است و بر اساس سقف تعهدات و پوشش بیمه‌ای با یکدیگر تفاوت دارند. شرکت‌های بیمه قوانین خاص خودشان را در زمینه شرایط بیمه مسافرتی دارند اما می‌توان موارد زیر را به عنوان شرایط مشترک تمامی آنها بیان کرد:

 
 
 
 
 

خرید آنلاین بیمه مسافرتی

برای خرید بیمه مسافرتی نیازی به مراجعه حضوری به مراکز و نمایندگی‌های بیمه ندارید. می‌توانید به راحتی و با خرید آنلاین بیمه مسافرتی در هر ساعتی از شبانه‌روز و در هر کجا که هستید، با اوژن گشت سفر خود را بیمه کنید.

برای خرید آنلاین بیمه مسافرتی از اوژن گشت، اطلاعاتی مانند کشور مقصد، تاریخ رفت و ... را وارد کنید. همیشه پشتیبانی اوژن گشت را در کنار خود دارید و می‌توانید هر سوالی در مورد بیمه مسافرتی را از کارشناسان ما بپرسید.

بهترین بیمه مسافرتی در سفرهای خارجی

بهترین بیمه مسافرتی بیمه‌ای است که سقف تعهدات آن نیازهای شما را تا حد بالایی پوشش دهد. این بیمه باید موارد غیرمترقبه را به خوبی پیش‌بینی کند و در زمان مناسب اقدامات لازم را برای جبران خسارت انجام دهد. اگر در پیدا کردن بهترین بیمه مسافرتی دچار سردرگمی شده‌اید؛ همه چیز را به اوژن گشت بسپارید. ما بهترین بیمه مسافرتی را به شما ارائه خواهیم کرد.


اوژن گشت کیش